Porno Online poleca film: Polecany film
Operation: Tropical Stormy
Porno Online poleca aktora: Polecany aktor
Jenna Jameson
Ulubieniec użytkowników: Film użytkowników
Coed Fever
Newsletter:
Wyślij!


Gwiazda porno Traci Lords

A.K.A. Tracie Lords, Tracy Lords, Traci Elizabeth Lords

Aktorka porno Traci Lords

Rok urodzenia: 1968
Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Oceń aktora:
Ocena użytkowników: 8,17 (głosów 18)

Miejsce w rankingu: 2662 (wzrost o 79)
Wybór w pojedynkach: 73.55% (kliknięć: 559)

Tagi:
nieaktywny blondynka biali nastolatka

Spis aktorów według ocen użytkowników
Spis wszystkich aktorów

dodaj do ulubionych (6 osób lubi tego aktora)

Artykuły o Traci Lords:
Biografia Traci Lords

Wyświetleń profilu: 8364

Traci Lords jako reżyser:
brak

Traci Lords jako aktor:
brak

Galeria zdjęć Traci Lords:

Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords
Traci Lords


Dodał: Skaras
Dodaj komentarz:
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz

Strona: 1 z 1
Starsze komentarze: [1]
andrzejs
Pornomaniak

Liczba postów: 139
Wystawionych ocen: 338
Cytuj | 2016-08-19 22:34:42
Kiedyś ( dobre 20 lat temu) naprawdę mi się podobała.Teraz sam nie wiem co w niej widziałem? Zupełnie przeciętna dziewczyna.A co do cycków: oj nieciekawe
Kutas_szklanka
Amator-Masturbator

Liczba postów: 8
Wystawionych ocen: 9
Cytuj | 2014-11-02 11:11:08
Rzeczywiście cycki ma obleśne
chamak
XXX Król Porno XXX

chamak
Liczba postów: 424
Wystawionych ocen: 230
Cytuj | 2014-07-01 10:33:44
Jakby ktoś jeszcze tego nie wiedział (jest ktoś taki?) to Traci większość ze swoich ok. 100 filmów nakręciła przed osiemnastką.
ggg1965
Główny zdjęciowy

ggg1965
Liczba postów: 329
Wystawionych ocen: 16
Cytuj | 2012-01-30 08:04:11
Traci Lords
Birth name: Nora Louise Kuzma
Date of birth (location): 7 May 1968, Steubenville, Ohio, USA
Sometimes Credited As:
Traci Elizabeth Lords
Tracy Lords
marian_obelga
Walikoń Oburęczny

marian_obelga
Liczba postów: 80
Wystawionych ocen: 68
Cytuj | 2010-09-15 14:49:45
Faktycznie, szału nie ma jeśli chodzi o jej biust. W każdym razie takie trochę zabawne się wydają.
[Nieprawidłowe zdjęcie]http://www.tracilordsnude.net/wp-content/uploads/2008/10/post-4a-209x300.jpg
Skaras
Administrator

Skaras
Konto premium
Liczba postów: 1782
Wystawionych ocen: 355
Cytuj | 2010-09-15 14:21:30
Jedna z ładniejszych, oldschoolowych dziewczyn w branży i jednocześnie posiadaczka jednych z najbrzydszych cycków . Wszystko jest ok, dopóki nie zdejmie stanika. Dużo bardziej wolę ją z ról w takich filmach jak "Cry Baby", czy "Tommyknockers" niż z pornosów.
Strona: 1 z 1
Starsze komentarze: [1]
Porno Online poleca galerię

Losowa galeria

Porno Online poleca artykuł

Polecany artykuł

9 par bliźniaczek w pornobiznesie


Zdjęcie użytkowników

Zdjęcie użytkowników

Porno Online 2007-2015
Zabrania się kopiowania fragmentów lub całości opracowań i wykorzystywania ich w publikacjach bez zgody twórców strony pod rygorem wszczęcia postępowania karnego.
Najlepsze, polskie sex strony